Kniha návštev

Dátum: 05.06.2018

Vložil: Albertbob

Titulok: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is central to the section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most varieties of prostate infection. It is due to bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be brought on by trauma for the urinary tract or by infections originating from other areas from the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect followed by making use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some with the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations weekly will assist you to prevent prostate type of cancer.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most important measure to adopt to ensure a normal prostate is always to choose regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to go for prostate examination at least a year.

Odpovedať

—————

Dátum: 22.06.2017

Vložil: Denisa Veselovska

Titulok: Cvicenie pre mamicky

Dobrý den chcela by som sa informovat o cviceni mamiciek je teraz nieco aktualne a mozem prist aj s miminkom moze byt pri mne???

Odpovedať

—————

Dátum: 20.08.2017

Vložil: Jana Sýkorová

Titulok: Re:Cvicenie pre mamicky

Dobrý deň Deniska prosím ak môžete pozrite si našu FB skupinu mcslniecko, tam naše lektorky pravidelne uverejňujú kedy sa cvičí. Tehulky a ženy po pôrode cvičia v stredu o 16,45h. pilates sa momentálne cvičí pondelok a štvrtok o 16,45 a tento týždeň už bola aj zumba.

Odpovedať

—————

Dátum: 31.05.2017

Vložil: Jarka

Titulok: Cvicenie

Dobrý deň, mala by som záujem o cvičenie s detičkami. Mala má momentálne 7mesiacov. Pohybovo trosku zaostávame a tak by som chcela malinkej trochu dopomocť. Vraj robíte nejaké cvičenia pre detičky od 4mesiacov. Ďakujem za odpoveď vopred!

Odpovedať

—————

Dátum: 02.06.2017

Vložil: Jana Sýkorová

Titulok: Re:Cvicenie

Dobrý deň Jarka, zatiaľ nie je otvorená skupina, pre nízky záujem. No hneď akonáhle bude naplnená požiadavka 4 mamičky - sme schopní okamžite kurz otvoriť.

Odpovedať

—————

Dátum: 25.07.2016

Vložil: Miriam

Titulok: chystáme sa do škôlky

Dobrý deň, plánujete prosím vás toto leto adaptačný program Chystáme sa do škôlky?
Ďakujem
Miriam

Odpovedať

—————

Dátum: 27.03.2016

Vložil: Nikola

Titulok: Kurzy

Dobrý deň,chcem sa opytat ci robite aj poradenstva pre tehotne ? Ďakujem

Odpovedať

—————

Dátum: 07.04.2016

Vložil: Jana Sýkorová

Titulok: Re:Kurzy

Dobrý deň Nikolka - samozrejme, každú stredu o 17,00 sa dá stretnúť s dulou - treba sa telefonicky ohlasíť najneskôr do pondelka večera 19,00. Alebo sa pripravuje kurz psychoprofilaktickej prípravy na pôrod kde sa prihlasujeme do 15.4. Bližšie info volajte na naše t.č.: 0903613792.
ostávam s pozdravom Jana Sýkorová

Odpovedať

—————

Dátum: 10.03.2016

Vložil: Petra

Titulok: Herna

Dobry den,chcela by som sa opytat ci mozem prist do herne aj s 9 mesacnym babetkom.A co sa tyka kurzov mate stale len ten jeden pre najmensie deticky? Dakujem krasne

Odpovedať

—————

Dátum: 18.03.2016

Vložil: Jana Sykorova

Titulok: Re:Herna

Dobry den, herna je samozrejme pristupna vsetkym a 9 mesacne dietatko s maminkou je u nas ako doma. V piatok o 8,30 je cvicenie rodicov s babatkami. Nech sa paci pridite sa pozriet. Prd velkou nocou budeme cvicit vo stvrtok lebo v piatok je sviatok. Pekny den.

Odpovedať

—————

Kontakt

MC Slniečko, o. z.

Novackého 14
971 01 Prievidza
Slovenská republika

- nájdete nás v CVČ Spektrum Prievidza, na sídlisku Kopanice (Sever), pri Mestskej polícii


Mobil: 0905922552

IČO: 36 123 862
DIČ: 2021654745

Bankové spojenie:
1545505353/0200

IBAN: SK5702000000001545505353