Kniha návštev

Dátum: 01.05.2013

Vložil: fialka

Titulok: opatrovateľky

Dobrý deň, do MC-čka chodím pravidelne už dlhší čas a mala som teda šancu postretať sa s viacerými opatrovateľkami a musím povedať, že tieto, ktoré máte teraz mi naozaj sadli. Všimla som si však jednu vec a tá mi naozaj vrtá hlavou. Jedna opatrovateľka, myslím, že sa volá Lucka, (chodí len doobeda) sa mi zdá, že je trošku viac zaťažovaná, ako tie ostatné. Keď si to porovnám, ako sa mrvia tie ostatné a ona, nedá sa to porovnať. Stíha sa venovať aj trom deťom naraz a aj s kamoškami sme sa zhodli, že si teraz naozaj v Slniečku odýchneme. Všimla som si ale, že jej ešte okrem opatrovania často niečo kážete ísť vybavovať a kupovať.... nezdá sa mi to fér voči nej. Raz sme sa jej na to pýtali a povedala nám, že je to jej výplňou práce... ale aj tak. Páči sa mi aj to, že keď tam má toho svojho chlapčeka, nijako sa to neodzrkadluje na jej "práci" Pamätám si, že ste mali raz opatrovateľku, ktorá sa viac venovala svojmu dieťaťu ako našim, teraz to je úplne v pohode a aj deti sa spolu pekne zahrajú, dokonca by som povedala, že keď tam máte nejaké dieťa, ktoré tam maminka nechala, tak sa aspoň zabaví z jej synčekom a nemyslí tak na to, že tam nie je mamina. Píšem hlavne o tejto opatrovatelke, lebo sme s ňou najčastejšie. Tá pevnejšia blond opatrovateľka je taká pojašená mladá baba, ale je fajn a vie sa dobre zahrať s deťmi. Tmavovlasá, najstaršia opatrovateľka vie dať super pozor na poriadok, aby sa nikomu nič nestalo a každý poslúchal. Druhá čiernovláska by sa mohla trošku viac usmiať a zabávať detičky, ale nemáme žiadnu výhradu. Neviem, či vás táto správa bude zaujímať, ale mala som potrebu vám to napísať. Nechcela som dávať odkaz do tej krabice, lebo je roztrhaná a dostane sa do nej každý. Prajem pekný sviatkový deň





Späť na diskusiu

Kontakt

MC Slniečko, o. z.

Novackého 14
971 01 Prievidza
Slovenská republika

- nájdete nás v CVČ Spektrum Prievidza, na sídlisku Kopanice (Sever), pri Mestskej polícii


Mobil: 0905922552

IČO: 36 123 862
DIČ: 2021654745

Bankové spojenie:
1545505353/0200

IBAN: SK5702000000001545505353