Kniha návštev

Dátum: 18.10.2012

Vložil: Monika

Titulok: nazor

Dobry den

Som veľmi rada, ze aj my v Prievidzi máme materské centrum. Do centra chodime druhy rok a malemu sa tam velmi paci. Napriek tomu by som vas chcela upozornit na viacere fakty ktore sa oproti minulemu roku zmenili a ktore sa mi ako mamine nepacia Prvym je, ze opatrovatelka vypla radio a ked som jej povedala, aby nam pustila nejake detske pesnicky odmietla s vysvetlenim, ze p.Jana si nepraje , aby boli hrane, ze su to CD s detskymi pesnickami na cvicenie a stalym hratim sa jej nicia. Poviem bol to sok....v prvom rade preto, ze detom sprijemnuju hranie v centre, je tam veselsie a dokonca deti na ne tancuju a spievaju si a v druhom rade preto, ze su to len kopie CD. Dalej by som chcela upozornit, ze minuly rok bolo z casoveho hladiska myslene aj maminy ktore nemaju zaujem o platene aktivity ale maju zaujem sa pohrat Myslim, ze ste registrovali mensi zaujem mamin pretoze som sa viacerych pytala na nazor. Dovodom je ze hlavnu miestnost vyuzivate ako svicebnu, tazko vysvetlite dietatu, ze do tej miestnosti kde su hracky nemoze ist.... Uvitala by som aspon jedno poobedie v tyzdni bez aktivit kde by boli maminam k dispozicii obe miestnosti na hranie. V sucasnosti mate vela aktivit doobeda aj poobede a to v hlavnom case od od 8 -11 a od 16.30 - 18.00-19.00 teda v case ked dieta je oddychnute a po spanku. Chcem len poukazat na to, ze v tomto case mi ostatne maminy nemame sancu sa vyhrat s drobcami vo vasom centre a tak ako potrebujete maminy ktore vam platia za aktivity , potrebujete aj maminy ktore vam platia sa hratie. Monika





Späť na diskusiu

Kontakt

MC Slniečko, o. z.

Novackého 14
971 01 Prievidza
Slovenská republika

- nájdete nás v CVČ Spektrum Prievidza, na sídlisku Kopanice (Sever), pri Mestskej polícii


Mobil: 0905922552

IČO: 36 123 862
DIČ: 2021654745

Bankové spojenie:
1545505353/0200

IBAN: SK5702000000001545505353